BABAK Language Academy

قوانين و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از دوره های آکادمی بابک آنلاین

 1. شما می بایست اطلاعات فردی خود را هنگام ایجاد حساب کاربری در این وبسایت به درستی و با دقت وارد نمایید. در غیر این صورت عواقب آن هرچه که باشد متوجه خود شما خواهد بود و این آکادمی هیچ مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.
 2. این مرکز شما را با همان نشانی ایمیل و شماره تماسی که در ابتدای ایجاد حساب کاربری ثبت کرده اید می شناسد و تغییر هیچ کدام از این موارد امکان پذیر نخواهد بود. لذا در ثبت اطلاعات فردی خود دقت لازم را مبذول فرمایید.
 3. شما قبل از انتخاب هر دوره مي بايست آزمون تعيين سطح را بگذرانيد. در غير اين صورت مسئوليت اينکه آن دوره براي شما خيلي ساده و يا پيچيده باشد و با گذراندن آن به مهارت چنداني دست پيدا نکنيد، به عهده خودتان خواهد بود. توصيه اکيد ما اين است که حداقل قبل از هر گونه انتخاب دوره ، از کارشناسان اين مرکز مشاوره بگيريد.
 4. در صورت ثبت نام و پرداخت شهریه برای دوره های زنده، تنها در خلال ۲ جلسه از شروع دوره فرصت انصراف داشته و شهریه شما کسر مبلغ همان  ۲ جلسه (خواه حضور داشته اید یا نداشته اید) به شما عودت داده خواهد شد. بدیهی است که پس از اتمام این مهلت ۲ جلسه ای به هیچ عنوان انصراف پذیرفته نیست و مبلغی مسترد نمی گردد.
 5. این آکادمی تضمین ارتقا میزان دانش شما را دارد و صدور گواهینامه مستلزم این گوشزد است که گواهینامه های این مرکز، صرفا جهت اطلاع بوده و مورد تایید این مرکز می باشد. قبول واقع شدن یا نشدن آن از سوی هر موسسه و ارگان دیگر، هیچ مسولیتی برای این آکادمی و صاحبان آن در پی نخواهد داشت.
 6. گواهینامه پایان دوره صرفاً به نشانی پستی خود شما که از طریق ایمیل به این مرکز اعلام میدارید، ارسال خواهد شد بدیهی است که در صورت نادرست بودن نشانی و برگشت خوردن مرسوله، اصلاح آدرس و ارسال مجدد، هزینه اش به عهده خود شما خواهد بود.
 7. ارتباط با اساتید و رفع اشکال فقط در کلاس های زنده مجازی (سرکلاس) امکان پذیر است. در مواقع دیگر فقط می توانید از طریق ایمیل و تلگرام با اساتید و دستیاران در ارتباط باشید.
 8. از آنجا که بلافاصله پس از انتخاب دوره های زنده، فایل ویدیویی آموزش شرکت در کلاس ها و نیز (درصورت نیاز) نرم افزار های لازمه در دسترستان قرار خواهد گرفت، هرگونه مشکل فنی برای حضور و اتصال به کلاس ها مسولیتی برای این مرکز دربر نخواهد داشت.
 9. شما موظف هستید تا در آزمون های هر دوره که از قبل اعلام می گردد شرکت نموده و آنها را بگذرانید. در غیر این صورت صرفاً حضور در کلاس نمی تواند به منزله تایید گذراندن آن دوره تلقی گردد.
 10. در کلاسهای زنده و در نظر سنجی ها، هر کاربر می بایست شئونات اخلاقی، سیاسی، اجتماعی و….. را رعایت کند. هرگونه تخطی از این موارد (به تشخیص آکادمی) در وهله اول به اخطار و در صورت تکرار، به اخراج بدون برگشت شهریه منتهی خواهد شد.
 11. این مرکز مجاز است تا احیاناً در تعطیلات رسمی کشوری و یا مذهبی از برگزاری کلاس های زنده خودداری نماید و یا با صلاحدید استاد، کلاس برگزار نماید.
 12. کلیه حقوق مادی و معنوی آثار آموزشی این وبسایت متعلق به آکادمی زبان بابک (استاد امیدی) می باشد و هرگونه نشر و یا کپی برداری و حتی انتقال به غیر، می تواند پیگرد قضایی و قانونی را درپی داشته باشد.
توسط
تومان